ماهواره و پخش زنده فوتبال

ضرب المثل «ماهی نده، ماهیگیری یاد بده» را شنیده اید؟

معمولا ما ایرانی ها تلاش می کنیم با مجهول نگه داشتن بخشی از دانسته هایمان، دیگران را در موقعیت نیازمندی حفظ نماییم، تا اینکه با آموزشی ارزشمند، آن ها را در دانسته های خود شریک کنیم. این مساله در دنیای وب بسیار رایج است. تا به حال دیده اید که یک سایت دانلود اینترنتی، مرجعی را که خود فایل هایش را از آن می گیرد،‌ معرفی نماید؟ خیر. چرا؟ چون دانستن این آدرس اینترنتی می تواند به کوچ بخشی از مخاطبانشان، به سایت معرفی شده منجر شود.

به چند دلیل من همواره ترجیح می دهم که بازی های فوتبال خارجی را از شبکه های ماهواره ای مشاهده نمایم :

۱. تصویر با کیفیت بالایی ارائه می شود.

۲. حواشی بازی (منظور بدی ندارم) از جمله ورود ورزشگاران به زمین، خوشحالی های غیرمتعارف بازیکنان، صحنه های پایان بازی و صدای بالای تماشاگران فقط و فقط در چنین شبکه هایی قابل ملاحظه است.

۳. صدا و سیما در پخش مسابقات ورزشی اصالت ندارد. همواره به استفاده از شبکه های دیگر می پردازد و از عدم نمایش صحنه هایی از بازی به علتی نامشخص!! هیچ ابایی ندارد. گاهی تصویر را زوم می کند یا تبلیغی از نظر می گذراند تا تبلیغی را بپوشاند، گاه صحنه ی گلی را نمایش نمی دهد‌!! گزارشگران معمولا زیاد حرف می زنند و …

اما برای یافتن برنامه پخش فوتبال در شبکه های ماهواره ای چندان راحت نیست، مخصوصا اگر بخواهید به انجمن های ماهواره ای متوسل شوید و از هفت خوان اینگونه سایت های بی مبالات بگذرید. توصیه من به شما فقط و فقط یک لینک است :

لینک سایت: برنامه پخش زنده روزانه مسابقات فوتبال در ماهواره

تصویری از سایت + توضیحات تکمیلی:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>